Komplekt: Munari ja Oktaeedrite õhukarussell

40.00

Komplekt: Munari ja Oktaeedrite õhukarussell. Esimesed kaks Montessori õhukarusselli, mida beebile tutvustada.

Kirjeldus

Nägemismeel on vastsündinul beebil kõikidest meeltest kõige vähem arenenud. Esimestel elunädalatel näeb laps kõike ähmaselt ja hallina. Lisaks ei ole beebid alguses võimelised oma pilku fokusseerima. Montessori õhukarussellid ning nende progressioon on välja töötatud, et pakkuda lapsele eakohast stimulatsiooni. Need aitavad lapsel suurendada keskendumisvõimet ning arendada ja teravdada nägemismeelt. Kuna õhukarussellid liiguvad õhu mõjul aeglaselt, areneb lapsel ka oskus liikuvaid objekte jälgida.

Munari õhukarussell koosneb mustvalgetest geomeetrilistest tasapinnalistest kujunditest ning klaaskuulist (meie tootel turvalisuse huvides plastkuulist) ning seda tutvustatakse beebidele vanuses umbes 2 – 6 nädalat. Just musta ja valge teravat kontrasti on vastsündinul kõige lihtsam näha, seega on selline kombinatsioon tema arengule sel ajaperioodil sobivaim. Lapsed uurivad keskkonda enda umber ning näevad, et neid ümbritsevad esemed on sirgete ja kaarjate piirjoontega, valitud geomeetrilised kujundid toetavad ka seda põhimõtet.

Oktaeedrite õhukarusell koosneb kolmest põhivärvides kaheksatahukast ning seda tutvustatakse beebidele vanuses umbes 5 – 8 nädalat. Selles vanuses hakkab laps eristama värve, kuid mitte veel värvitoone. Oktaeedrite õhukarussell tutvustabki lapsele värvide kontseptsiooni ning ruumilisust.

Sinu õhukarussellid näeb välja täpselt nagu tootepiltidel. Munari õhukarussell: valge, must ning musta – valgekirju puidust pulk, millede küljes ripuvad siidinööriga plastkuul ning kolm tasapinnalist geomeetrilist kujundit. Õhukarusselli umbkaudsed mõõtmed on 45 x 41 cm. Oktaeedrite õhukarussell: kaks puidust pulka, millide küljes ripuvad põhivärvides kaheksatahukad. Õhukarusselli umbkaudsed mõõtmed on 35 x 27 cm.

 

 

Jaga sõbraga!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Komplekt: Munari ja Oktaeedrite õhukarussell”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.