Meie pere. Foto: Meeli Laidvee

Tere!

Mina olen Eliisa. Olen sündinud ja üles kasvanud Tartus. Aasta jagu õppisin Tartu Ülikoolis õigusteadust, siis avastasin aga, et see siiski ei ole minu kutsumus. Seejärel suundusin Tartu Ülikooli Türi Kolledžisse keskkonnateadust õppima. Seal sain tuttavaks Jaagupiga, kellega tänaseks oleme abielus ning meil on kolm last – Säde (detsember 2014), Ruudi (aprill 2017) ja Roosi (juuni 2019). 2017. aasta lõpus kolisime Tallinnast Harku valda et pakkuda kogu perele rahulikumat rütmi ning oma aia võlusid. Enne laste saamist töötasin tootmisettevõttes ostuspetsialistina.

2015. aasta suvel avastasin enda jaoks Montessori pedagoogika ning sellest alates on elu mind justkui iseenesest õigete inimeste ja sündmusteni viinud. Hetkel on kõik meie lapsed kodused, kahe suuremaga teeme Montessori koduõpet. Kui Montessori lasteaiarühmad meie kodu lähedal avatakse, siis kaalume ka seda võimalust. Pikisilmi ootame esimesi Montessori koole. Kord nädalas toimub meie kodus Montessori mänguhommik, mille raames lapsed saavad midagi maitsvat küpsetada ning koos mängida. Ka minu enda lähimad sõbrad on Montessori- emad.

Minu unistus on saada AMI 0-3 juhendaja haridus ning avada Montessori keskus, kus toimuvad loengud ja konsultatsioonid, ema ja lapse tunnid ning miks mitte ka väikelasterühm, lisaks pood vahenditega. Siit lehelt saab tellida minu valmistatud Montessori õhukarusselle, osta pileteid minu loengutele ning hoida silma peal meie pere Montessori- teekonnal.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial